Pojďte s námi do kina na balet!

publikováno: 11.12.2018

Srdečně vás zveme na vystoupení žákyň tanečního oboru staroměstské pobočky ZUŠ Uh. Hradiště ze třídy Jarmily Krystoňové v neděli 23. prosince v 15:45 u příležitosti přímého přenosu baletu Louskáček v Kině Hvězda. Den před Štědrým večerem, těsně před začátkem živě přenášeného představení z moskevského Velkého baletu, se návštěvníci mohou těšit na ukázky z titulního představení (žákyně 2. stupně a SPD) i z baletů Paquita (Emilie Pospíchalová) a Plameny Paříže (Eliška Mikušová).

Pozvání na koncert Slováckého komorního orchestru

publikováno: 5.12.2018

Srdečně vás zveme na hudební podvečer Adventu namále z koncertní řady Umíme hrát, který se bude konat v neděli 9. 12. 2018 v 17 hodin v kostele Sv. Ducha ve Starém Městě.

Vánoční koncert v Redutě

publikováno: 4.12.2018

Úterý 11.12.2018 v 19:00 velký sál Reduty. Vystoupí žáci hudebního oboru. Přijďte, jste srdečně zváni.

Vyhlášení výsledků výtvarné soutěže 100 let republiky

publikováno: 30.11.2018

Žáci výtvarného oboru ZUŠ Uherské Hradiště ze třídy Gabriely Milevské se zúčastnili výtvarné soutěže k výročí 100 let republiky, kterou vyhlásili Orel jednota Uherské Hradiště a Centrum pro rodinu ŘKF Uherské Hradiště.

Koncert k 40. výročí Uherskohradišťského dětského sboru

publikováno: 22.11.2018

Základní umělecká škola Uherské Hradiště Vás srdečně zve na Večer sborového zpěvu s názvem „Kdo si zpívá“, který se bude konat u příležitosti 40. výročí založení Uherskohradišťského dětského sboru 23. listopadu v 19 hodin v Klubu kultury. Na koncertě se můžete těšit na nejedno hudební překvapení v podání současných, ale také minulých členů sboru i Smíšeného pěveckého sboru Svatopluk. Záštitu projektu poskytl starosta města Uh. Hradiště Ing. Stanislav Blaha.

Tyršova galerie ZUŠ výstava prací žáků výtvarného oboru

publikováno: 22.11.2018

Výstava prací žáků výtvarného oboru ze třídy Gabriely Milevské probíhá v prvním patře budovy ZUŠ od listopadu do února. Témata:"souznění duše"-"inspirace uměním"-"modrá je dobrá"-"draci a dračice".

Premiéra hry Kousek Leslie Wildové

publikováno: 15.11.2018

Divadelní soubor ZUŠ Uh. Hradiště Dohráli jsme uvádí dramatizaci povídky Martina Koláře Kousek Leslie Wildové. Srdečně vás zveme na premiéru, která se uskuteční v pátek 16. listopadu 2018 v 18:30 v Divadelním sále ZUŠ na Tyršově náměstí. Režijní dohled: Hana Nemravová

Vystoupení žákyň tanečního oboru v Kině Hvězda

publikováno: 13.11.2018

Předtančení žákyň tanečního oboru ZUŠky ze třídy Jany Trubačíkové bylo o svatomartinské neděli uvedeno jako speciální bonus v Kině Hvězda těsně před živým přenosem romantického příběhu La Sylphide – Bolšoj balet Moskva. Dívky představily svůj repertoár ve třech variacích klasického tance na hudbu Lea Delibese. Další možnost budou mít diváci o poslední adventní neděli 23. 12. 2018, o které svoje umění na špičkách představí žákyně ze třídy Jarmily Krystoňové před živě přenášeným představením oblíbeného baletu Louskáček.

Výstava Psi ozvláštnila prostory Jezuitského sklepa

publikováno: 12.11.2018

Už druhou výstavu během dvou podzimních měsíců připravila Jana Bouzková s malými výtvarníky ze staroměstské pobočky ZUŠky. 5. listopadu otevřel Jezuitský sklep ve Starém Městě své dveře návštěvníkům vernisáže výstavy, která dává nahlédnout, jak děti ve své fantazii vidí a zpodobňují jedno z nejoblíbenějších zvířat na zemi. Diváka potěší psí portréty i zátiší v neuvěřitelných barvách – na 500 maleb labradorů, vlčáků, jezevčíků a mnoha dalších plemen mohou návštěvníci zhlédnout až do začátku prosince.

Výstava Psi pohledem Televize TVS

publikováno: 9.11.2018

Kouzelné i dojemné. Že psí oči nedělají na rodiče jenom děti před vysvědčením, se přesvědčte na výstavě, kterou otevřela Jana Bouzková ve staroměstském Jezuitském sklepu. Najdete jej v prostorách tamního Event centra v blízkosti kostela. Reportáž přináší Televize TVS.