3. koncert absolventů, sólistů a souborů čtvrtek 16. května v 19 hodin

publikováno: 10.5.2019

Srdečně Vás zveme na 3. koncert absolventů, sólistů a souborů, který se uskuteční ve čtvrtek 16. května v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě.

Malí velcí filharmonici

publikováno: 29.4.2019

Koncert pod záštitou hejtmana Zlínského kraje Jiřího Čunka a města Uherské Hradiště. 7. května v 19 hod., Klub kultury Uh. Hradiště.

Veselé paničky windsorské na Malé scéně Slováckého divadla

publikováno: 25.4.2019

Žáci LDO ZUŠ Uherské Hradiště Dohráli jsme s divadelním spolkem Čapek po ozdravění několika svých členů opět nabídnou veřejnosti představení Williama Shakespeara Veselé paničky windsorské na Malé scéně Slováckého divadla v pátek 3. května v 19:00.

Malí výtvarníci vyzdobili budovu na Mariánském náměstí

publikováno: 21.4.2019

O parádní výzdobu se svým hudebně nadaným spolužákům a jejich učitelům v budově ZUŠky na Mariánském náměstí postaraly děti z výtvarného oboru ze třídy Gabriely Milevské.

Libor Meisl v ZUŠce

publikováno: 18.4.2019

Srdečně vás zveme na koncert houslisty Libora Meisla, člena Wiener Symphoniker a studentů brněnské konzervatoře ze třídy Jiřího Pospíchala. Klavírní spolupráce Věra Meislová. Čtvrtek 25. 4. v 18:30 v koncertním sále ZUŠ.

Žili tu Hirschovi?!

publikováno: 18.4.2019

Nenechte si ujít divadelní představení Žili tu Hirschovi?!, které se uskuteční ve středu 24. dubna 2019 v 18 hodin v divadelním sále ZUŠ na Tyršově náměstí.

Vernisáž výstavy komiksů Povídky z jedné a druhé kapsy

publikováno: 15.4.2019

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení výstavy komiksů Povídky z jedné a druhé kapsy, které proběhne ve středu 24. dubna v Městském divadle Zlín. Výstavu komiksů na motivy Čapkových povídek připravili žáci výtvarných oborů ZUŠ Zlínského kraje, mezi nimi i žáci Gabriely Milevské, Petry Seidlové a Martina Šimčíka.

Výstava absolventů výtvarného oboru 2019 - fotogalerie

publikováno: 8.4.2019

Ve slavnostní náladě odstartovala 3. dubna výstava Absolventi 2019 v kině Hvězda.

Březnové hudební matiné

publikováno: 7.4.2019

26. března se uskutečnilo v koncertním sále základní umělecké školy Březnové hudební matiné, na kterém se představily děti ze tříd Jiřího Bajzy, Jany Gajdošové, Jany Orechovské a Ivany Zámečníkové, na klavír je doprovázely také učitelky Petra Foltýnová a Magdalena Koišová.

Koncert absolventů, sólistů a souborů 30. dubna 2019

publikováno: 5.4.2019

Srdečně Vás zveme na Koncert absolventů, sólistů a souborů, který se uskuteční v úterý 30. dubna v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě. Na pódiu se představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště pod vedením svých učitelů Jiřího Bajzy, Jany Gajdošové, Jany Grabcové, Jany Hanáčkové, Magdaleny Koišové, Marka Ovčáčíka, Petry Foltýnové a Jany Orechovské.