Nenechte si ujít: koncert orchestru Czech virtuosi s Jiřím Pospíchalem

publikováno: 29.3.2019

Srdečně vás zveme na koncert orchestru Czech virtuosi, který se publiku představí pod taktovkou belgického dirigenta Erica Lederhandlera 29. března v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě. Na housle vystoupí sólista Jiří Pospíchal a také malá houslistka ze ZUŠ Uh. Hradiště Markéta Hanáčková. Na programu budou houslové koncerty G. B. Viottiho a F. Mendelssona-Bartholdyho a také 1. symfonie J. Brahmse.

Výstava absolventů výtvarného oboru 2019

publikováno: 27.3.2019

Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení výstavy absolventů výtvarného oboru ZUŠ Uh. v kině Hvězda 3. 4. 2019. Výstava potrvá od 3. 4.  do 5. 5. 2019.

Koncert sólistů, absolventů a souborů 2. dubna 2019

publikováno: 25.3.2019

Na Koncertu sólistů, absolventů a souborů 2. dubna 2019 představí svoje umění žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště pod vedením učitelů Jiřího Bajzy, Jany Gajdošové, Jany Hanáčkové, Magdaleny Koišové, Lenky Malíkové, Drahomíry Stránské, Josefa Krystoně, Martina Baláže, Jany Orechovské, Ivany Zámečníkové a Stanislava Nemravy.

Herec a jeho svět

publikováno: 21.3.2019

Srdečně vás zveme na slavnostní zahájení výstavy žáků výtvarného oboru ZUŠ Uh. Hradiště nazvanou HEREC A JEHO SVĚT, které proběhne ve čtvrtek 28. března 2019 v 16:30 v Slováckém divadle.

Kytarová besídka

publikováno: 20.3.2019

Červánky, Vyprávění či Balada o rytíři. I takové skladby zazněly v pátek 15. března pro početné diváky v koncertním sále Základní umělecké školy Uherské Hradiště, kde se uskutečnila Kytarová besídka žáků Evy Holečkové.

Co se bude dít v průjezdu?

publikováno: 16.3.2019

Výstava návrhů na výtvarné řešení vstupního průjezdu budovy ZUŠ na Mariánském náměstí.

Jak se budí princezny: Šípková Růženka okouzluje ruský balet už 130 let

publikováno: 15.3.2019

Těsně před projekcí slavného moskevského baletu Spící krasavice vystoupily v neděli 10. března žákyně tanečního oboru Základní umělecké školy Uherské Hradiště a pobočky Staré Město.

6. besídka

publikováno: 15.3.2019

V podvečer 12. března rozezněly koncertní sál ZUŠky klavír, flétny, housle i sólový zpěv. Konala se zde besídka žáků ze tříd Jany Hanáčkové, Jany Gajdošové, Lucie Adamcové, Josefa Krystoně a Adély Papayové, kteří s dětmi nastudovali skladby Petra Ebena, Bohuslava Martinů, Bedřicha Smetany, Johanna Sebastiana Bacha a mnoha dalších slavných i méně známých autorů, včetně slovenské lidové písně.

Zuškové vzpomínání aneb výzva všem absolventům pobočky Kunovice

publikováno: 11.3.2019

Vážení a milí bývalí žáci pobočky Základní umělecké školy Uherské Hradiště v Kunovicích. Vzpomínáte si ještě, jak jsme kdysi před čtvrt stoletím začínali? A to tenkrát v nově otevřené škole U Pálenice a také v prostorách po bývalých jeslích v budově Mateřské školy v Kunovicích?

"Volání jara" koncert pobočky Osvětimany

publikováno: 10.3.2019

Srdečně vás zveme na koncert žáků Základní umělecké školy Uherské Hradiště – pobočky Osvětimany nazvaný "Volání jara", který se uskuteční 19. března 2019 v 17 hodin v přísálí Obecního domu v Osvětimanech.