Výsledky soutěží: Okresní kolo - hra na smyčcové nástroje

Okresní kolo soutěže ZUŠ - Uh. Hradiště 9.3.2017

Okresní kolo soutěže ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje - Uh. Hradiště 9.3.2017

Housle

0.kategorie

Markéta Hanáčková (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Amálie Hlaváčková (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena

Klára Horková (vyučuje Jakub Špalek, korepetice Lucie Adamcová) -  3. cena

Šimon Janeček (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena

Jan Kunc (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Matouš Pospíchal (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem


I.kategorie

Matouš Směřička (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Tomáš Stuchlík (vyučuje Jakub Špalek, korepetice Lucie Adamcová) -  2. cena

Aneta Vávrová (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  2. cena


II.kategorie

Vojtěch Grebík (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena


III.kategorie

Jakub Kunc (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena


IV.kategorie

Tereza Janečková (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem


V.kategorie

Tomáš Křivák (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Marek Pavlica (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Tereza Travencová (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Michaela Unzeitigová (vyučuje Petr Král, korepetice Petra Foltýnová) – 2. cena

Veronika Zábranská (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  3. cena


VI.kategorie

Tomáš Král (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena s postupem

Jan Mikuš (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  čestné uznání

Tomáš Snopek (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  2. cena

           

VIII.kategorie

Martin Janál (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena s postupem

Veronika Ilíková (vyučuje Drahomíra Stránská, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Sídlo a adresa pro doručování:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Kancelář školy:
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 551 489 555
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2017 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz