Výsledky soutěží TO 2018

Výsledky žáků ZUŠ Uherské Hradiště v šk. roce 2017/2018

Krajské kolo soutěžní přehlídky tanečního oboru Bojkovice 18.–19. 4. 2018

I. kategorie

Vlaštovičky – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště (vyučující Jana Trubačíková) – Zlaté pásmo          

III. kategorie

Mluv!!! – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště (vyučující Jana Trubačíková) – Zlaté pásmo s postupem            

Mořské vlnky – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště – pobočka Staré Město (vyučující Jarmila Krystoňová) – Stříbrné pásmo

Tahem štětce – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště (vyučující Marie Hladníková) – Stříbrné pásmo 

IV. kategorie         

S láskou Anna Frank – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště – pobočka Staré Město (vyučující Jitka Adamíková) – Zlaté pásmo s návrhem na postup

V. kategorie                                  

Carmina burana – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště (vyučující Jana Trubačíková) – Zlaté pásmo

Tajemství staré truhly – Taneční obor ZUŠ Uherské Hradiště - pobočka Staré Město (vyučující Jarmila Krystoňová) – Stříbrné pásmo

Okresní soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ

 V pondělí 26. března se konala v sále ZUŠ Bojkovice soutěžní přehlídka tanečního oboru ZUŠ okresu Uherského Hradiště. Představili se zde žáci z naší školy a poboček Kunovic a Starého města a také žáci z Dolního Němčí, Uherského Brodu, Bojkovic a Uherského Ostrohu. Z celkového počtu 22 choreografií porotci vybrali 9 choreografií, které postupují do krajského kola. Další choreografie dostaly stříbrná a bronzová pásma.

Z naší školy jsme si odnesli 8 postupujících choreografií, 1 zlaté pásmo bez postupu, 2 stříbrné pásma a 2 bronzové.

Všem dětem moc gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.


Zlatá pásma s postupem:

Mluv!!! – choreografie Jana Trubačíková, Uherské Hradiště

Carmina Burana – choreografie Jana Trubačíková, Uherské Hradiště

Vlaštovičky – choreografie Jana Trubačíková, pobočka Kunovice

Tahem štětce – choreografie Marie Hladníková, Uherské Hradiště

Lala Land – choreografie Jitka Adamíková, pobočka Staré Město

S úctou Anna Franková – choreografie Jitka Adamíková, pobočka Staré Město

Mořské vlnky – choreografie Jarmila Krystoňová, pobočka Staré Město

Tajemství staré truhlice – choreografie Jarmila Krystoňová, pobočka Staré Město


Další ocenění:

Praštené písničky – zlaté pásmo, choreografie Jana Trubačíková, pobočka Kunovice

Oblaka – stříbrné pásmo, choreografie Jarmila Krystoňová, pobočka Staré Město

Oblaka pláčou – stříbrné pásmo, choreografie Jitka Košíková, Uherské Hradiště

Kolem nás – bronzové pásmo, choreografie Jana Trubačíková, pobočka Kunovice

Sochy – bronzové pásmo, choreografie Marie Hladníková, Uherské Hradiště

Hradišťu, Hradišťu – bronzové pásmo, choreografie Ladislava Košíková, Uherské Hradiště

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2018 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz