Vánoční prázdniny21. a 22. prosince

21. a 22. prosinec 2020 budou pro ZŠ, SŠ, konzervatoře, VOŠ a ZUŠ vyhlášeny jako dny boje proti covidu. O tyto dva dny se tedy prodlouží volno, které souvisí s vánočními svátky.

Vážení rodiče a žáci,

v pondělí a úterý 21.a 22. prosince jsou Ministerstvem školství vyhlášeny volné dny. Žáci mají zakázaný vstup do školy, a naše škola tedy nevyučuje.

Rád bych Vás také pozval na naše koncerty, které i v těchto nelehkých dnech neustále organizujeme. Výuka v naší škole jede na plné obrátky, a tak i vzhledem k píli Vašich dětí je co ukazovat.

1. vánoční online koncert vysíláme dnes zde. Pro ty z Vás, kteří nemáte FB, bude od zítřka ke zhlédnutí zde.

V minulých dnech jsme také vysílali naši první online výstavu výtvarného oboru Bílá velryba zde.

Další vánoční koncert plánujeme předtočit na pondělí 21. prosince.

Přeji Vám za celou Základní uměleckou školu v Uherském Hradišti krásné dny sváteční a těším se na setkání v novém roce 2021.

MgA. Jiří Pospíchal Ph.D.

ředitel ZUŠ Uh. Hradiště

telefon:  734 787 746