Výsledky soutěží HO 2017

Výsledky soutěží hudebního oboru ZUŠ šk. rok 2016/17

Ústřední kolo soutěže ZUŠ ve hře jazzových souborů a ostatních orchestrů

Litvínov 9. – 10. 6. 2017

II. kategorie B2

Dechový soubor ZUŠKA UH  (vyučuje Antonín Koníček) - stříbrné pásmo


Ústřední kolo soutěže ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje -  Liberec 11. – 14. 5. 2017

Housle

0.kategorie

Markéta Hanáčková (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

VIII.kategorie

Martin Janál (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) –  3. cena  

Ústřední kolo soutěže ZUŠ  ve hře na klavír - Praha 20. – 23. 4. 2017

II.kategorie

Karolína Knotová (vyučuje Jana Hanáčková) – čestné uznání

III.kategorie

Eliška Mikušová (vyučuje Petra Jarmarová) – čestné uznání

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře jazzových souborů a ostatních orchestrů - Uherský Ostroh 21. 4. 2017

I. kategorie B2I

Dechový soubor mladší (vyučuje Antonín Koníček) - zlaté pásmo

II. kategorie B2

Dechový soubor ZUŠKA UH  (vyučuje Antonín Koníček) - zlaté pásmo s postupem

Václav Martinec - zvláštní cena poroty za mimořádný sólový výkon

Krajské kolo soutěže ZUŠ  ve hře na kytaru - Kroměříž 5. 4. 2017

Hra na kytaru - sólo

IV.kategorie

Aneta Vajdíková (vyučuje Lukáš Frýbort) – 3. cena

VIII.kategorie

Ondřej Pecháček (vyučuje Lukáš Frýbort) – 3. cena

Hra na kytaru – kytarová dua

III. kategorie

Karolína Teimerová - Ondřej Pecháček (vyučuje Lukáš Frýbort) – 2. cena

Krajské kolo soutěže ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje - Uh. Hradiště 28. 3. 2017

Housle

0. kategorie

Markéta Hanáčková (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

Jan Kunc (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

Matouš Pospíchal (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena  

I. kategorie

Matouš Směřička (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

IV. kategorie

Tereza Janečková (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

V. kategorie

Marek Pavlica (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena

VI. kategorie

Tomáš Král (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena  

VIII. kategorie

Martin Janál (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena s postupem

Krajské kolo soutěže ZUŠ  ve hře na klavír – Kroměříž 16. – 17. 3. 2017

II. kategorie

Karolína Knotová (vyučuje Jana Hanáčková) – 1. cena s postupem

III. kategorie

Eliška Mikušová (vyučuje Petra Jarmarová) – 1. cena s postupem

V. kategorie

Kristýna Knotová (vyučuje Jana Hanáčková) – 1. cena

IX. kategorie

Jan Kallus (vyučuje Petra Foltýnová) – 1. cena

X. kategorie

Adam Skrášek (vyučuje Magdalena Koišová) – 1. cena 

Okresní kolo soutěže ZUŠ  ve hře na kytaru - Uh. Ostroh 15. 3. 2017

Hra na kytaru - sólo

0.c kategorie

Odeta Koňaříková (vyučuje Lukáš Frýbort) – 2. cena

I. kategorie

Jolana Zapletalová (vyučuje Martin Deyl) – 3. cena

Viktorie Mlčochová (vyučuje Ludmila Černíčková) – 3. cena

Jakub Martinák (vyučuje Lukáš Frýbort) – 3. cena

IV. kategorie

Aneta Vajdíková (vyučuje Lukáš Frýbort) – 1. cena s postupem

VIII. kategorie

Ondřej Pecháček (vyučuje Lukáš Frýbort) – 1. cena s postupem         

Hra na kytaru – kytarová dua

I. kategorie

Odeta Koňaříková – Jakub Martinák (vyučuje Lukáš Frýbort) – 1. cena

III. kategorie

Karolína Teimerová - Ondřej Pecháček (vyučuje Lukáš Frýbort) – 1. cena s postupem


Okresní kolo soutěže ZUŠ  ve hře na smyčcové nástroje - Uh. Hradiště 9.3.2017

Housle

0.kategorie

Markéta Hanáčková (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Amálie Hlaváčková (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena

Klára Horková (vyučuje Jakub Špalek, korepetice Lucie Adamcová) -  3. cena

Šimon Janeček (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena

Jan Kunc (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Matouš Pospíchal (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem


I.kategorie

Matouš Směřička (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Tomáš Stuchlík (vyučuje Jakub Špalek, korepetice Lucie Adamcová) -  2. cena

Aneta Vávrová (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  2. cena


II.kategorie

Vojtěch Grebík (vyučuje Jiří Pospíchal, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena


III.kategorie

Jakub Kunc (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 2. cena


IV.kategorie

Tereza Janečková (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem


V.kategorie

Tomáš Křivák (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Marek Pavlica (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem

Tereza Travencová (vyučuje Josef Krystoň, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Michaela Unzeitigová (vyučuje Petr Král, korepetice Petra Foltýnová) – 2. cena

Veronika Zábranská (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  3. cena


VI.kategorie

Tomáš Král (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena s postupem

Jan Mikuš (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  čestné uznání

Tomáš Snopek (vyučuje Radim Snopek, korepetice Petra Jarmarová) -  2. cena

           

VIII.kategorie

Martin Janál (vyučuje Pavel Štulír, korepetice Stanislav Haloda) – 1. cena s postupem

Veronika Ilíková (vyučuje Drahomíra Stránská, korepetice Magdalena Koišová) – 3. cena

Okresní kolo soutěže ZUŠ  ve hře na klavír - Uh. Brod 24. 2. 2017

I. kategorie

Monika Hanáčková (vyučuje Jana Grabcová) – 2. cena

Lucie Holáňová (vyučuje Magdalena Koišová) – 3. cena

Julie Majzlíková (vyučuje Ludmila Höhnová) – 3. cena

II. kategorie

Karolína Knotová (vyučuje Jana Hanáčková) – 1. cena s postupem

III. kategorie

Eliška Mikušová (vyučuje Petra Jarmarová) – 1. cena s postupem

Hana Píšťková (vyučuje Jana Grabcová) – čestné uznání

Emílie Pospíchalová (vyučuje Magdalena Koišová) – 2. cena

IV. kategorie

Nella Andrýsková (vyučuje Magdalena Koišová) – 1. cena

V. kategorie

Kristýna Knotová (vyučuje Jana Hanáčková) – 1. cena s postupem

VI.  kategorie

Magdalena Janálová (vyučuje Magdalena Koišová) – 3. cena

Aneta Vajdíková (vyučuje Jana Grabcová) – 2. cena           

VII. kategorie

Dorota Ondrůšková (vyučuje Magdalena Koišová) – čestné uznání

VIII. kategorie

Barbora Směřičková (vyučuje Magdalena Koišová) – čestné uznání

IX. kategorie

Jan Kallus (vyučuje Petra Foltýnová) – 1. cena s postupem

X.kategorie

Adam Skrášek (vyučuje Magdalena Koišová) – 1. cena s postupem


Sídlo a adresa pro doručování:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Kancelář školy:
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 551 489 555
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2017 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz