Úkoly HN v týdnu 14. – 16. 4. 2020

1.ročník

  • Pokud žáci nemají v sešitě probráno , ať si opíší toto učivo podle fotografie. Děkuji rodičům, kteří mohou pomocí počítače takto dětem pomoci, pokud možnost nemáte, nevadí.


2.ročník

  • Některé skupiny mají probránu stupnici F dur, některé ještě ne. Ať si děti opíší podle fotografie tu stupnici, která jim chybí (někteří pouze B dur, někteří F dur a B dur). Děkuji rodičům, kteří mohou pomocí počítače takto dětem pomoci, pokud možnost nemáte, nevadí.

3.ročník

  • Vypracovat referát o Antonínu Dvořákovi, nemusí být dlouhý, napsat buď na papír nebo na počítači, použít Wikipedii nebo jakoukoliv knížku, pokud mají doma. Najít si na youtube nějakou skladbu od A. Dvořáka - doporučuji Humoresku, některý ze Slovanských tanců a árii z opery Rusalka „Měsíčku na nebi hlubokém“ (maminky si přidají árii Rusalka coronavirová).

4.ročník

  • Najít si na Wikipedii nebo v jakékoliv knížce, pokud je k dispozici, několik informací o Wolfgangu Amadeu Mozartovi. Napsat si o nich do sešitu 2 – 3 věty. Najít si na youtube od Mozarta nějaké skladby - doporučuji Malou noční hudbu a dále každý podle svého nástroje – např. skladbu pro klavír, housle, dechový nástroj atd., poslechnout si ji a napsat do sešitu, která skladba to byla.

5.ročník

  • Podívejte se na skladbičky, které hrajete, a u jedné z nich si opište jméno skladatele a název skladby a najděte si nějaké informace o tomto skladateli. Pokud máte noty kopírované, Vaše paní učitelka či pan učitel Vám skladatele řeknou (ostatní informace už si najděte sami!).

Žáci 3., 4. a 5 ročníku využijí možnosti zpětné vazby, napište svému vyučujícímu hudební nauky na mail, jak jste úkol vypracovali, nejlépe by bylo úkol nafotit a poslat, nebo vymyslete jiný způsob.

magda.uhrova@zusuh.cz,jan.gajdosik@zusuh.cz,hana.kvasnickova@zusuh.cz,jiri.rybak@zusuh.cz

jakub.spalek@zusuh.cz,marek.ovcacik@zusuh.cz,pavel.berka@zusuh.cz,vera.benesova@zusuh.cz

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz