3. koncert absolventů, sólistů a souborůčtvrtek 16. května v 19 hodin

Srdečně Vás zveme na 3. koncert absolventů, sólistů a souborů, který se uskuteční ve čtvrtek 16. května v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě.

Na pódiu se představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště pod vedením svých učitelů Jiřího Bajzy, Lukáše Frýborta, Jany Hanáčkové, Iva Horkého, Antonína Koníčka, Josefa Krystoně, Petry Foltýnové, Jany Orechovské, Ondřeje Popelky, Marka Ovčáčíka, Drahomíry Stránské a Tomáše Staňka.

Redutu rozezní skladby pro klavír, kytary, housle, klarinet a saxofon. Těšit se můžete i na komorní orchestr ZUŠ, jazzové kvarteto, přípravný dechový soubor a dechový orchestr Zuška.

Zazní skladby Schuberta, Svendsena, Schumanna, Mozarta i Bacha. Přípravný dechový orchestr si pro posluchače připravil oblíbené filmové melodie z Tří oříšků pro Popelku či Princezny ze mlejna, Dechový orchestr Zuška zaujme publikum skladbami Hello Dolly, Just For You – Jen pro Tebe nebo známou Summertime od G. Gerschwina.

Sólově na trubku uslyšíte Čestmíra Majzlíka, na altsaxofon Kateřinu Hledíkovou a na baskřídlovku se představí Martin Šilhavík, který v celostátní soutěži v komorní hře s převahou dechových nástrojů získal  druhé místo s žesťovým kvartetem.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz