Beseda s herečkou Evou Josefíkovou

Po celý tento týden můžete navštívit divadelní představení i sólová vystoupení recitátorů věnovaná 80. výročí založení školy, která si pro diváky připravil literárně dramatický obor. První večer proběhl 21. října ve Slováckém divadle, které k narozeninám ZUŠky uvedlo divadelní hru Pankrác ´45 v nastudování pražského Švandova divadla. Jednu z hlavních postav vytvořila Eva Josefíková, absolventka Základní umělecké školy Uherské Hradiště, která divadlo léta studovala u Hany a Stanislava Nemravových, který ji také připravoval na zkoušky na DAMU.

Po představení proběhla s Evou beseda s žáky ZUŠky a diváky. Zajímaly je nejen její divadelní začátky, ale i hraní v seriálech, které její role byly fyzicky či psychicky nejnáročnější nebo jak na jevišti zvládá svůj text, a ještě u toho stihne udělat 20 sklapovaček.


Projekt ZUŠ Uherské Hradiště - ŠABLONY II byl spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů školy, využití ICT ve výuce, podporu projektové výuky a rozvoj spolupráce mezi ZUŠ a jejími žáky, rodiči a veřejností. Realizace projektu: 1. 8. 2019 - 31. 7. 2021.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz