Dobročinný bazar a koncert

Základní umělecká škola se připojuje k pozvání paní Ireny Černíčkové na dobročinnou akci, kterou již popáté pořádá ve spolupráci se Slováckým divadlem a naší školou – Dobročinný bazar a koncert, který se uskuteční v neděli 8. prosince.

Pomoci můžete hned několika způsoby. Můžete přijít na koncert, darovat něco do bazárku, nebo si naopak přijít něco koupit (ceny všeho si již tradičně určují samotní kupující). Cimbálová muzika Pavla Štulíra se do bazárku rozhodla věnovat housle opatřené speciální vinětou k 80. výročí.  

Letošní charitativní akcí podpoříme hradišťský ústav paliativní péče neboli skupinu sestřiček a doktorů, kteří se (ač na to mají naprosté minimum prostředků) snaží nevyléčitelně nemocným lidem zprostředkovat některá základní lidská práva – zemřít doma a bezbolestně.

Srdečně děkujeme za Vaši podporu a pomoc.


Projekt ZUŠ Uherské Hradiště – ŠABLONY II byl spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů školy, využití ICT ve výuce, podporu projektové výuky a rozvoj spolupráce mezi ZUŠ a jejími žáky, rodiči a veřejností. Realizace projektu: 1. 8. 2019 – 31. 7. 2021.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz