I literárně-dramatický obor oslavujevýročí založení školy!

Učitelé a žáci LDO si pro hradišťskou veřejnost připravili ochutnávku ze svých i cizích představení. Všechno to začne už v pondělí 21. října, kdy bude ve Slováckém divadle hostovat Švandovo divadlo s představením Pankrác ´45, kde hraje bývalá žákyně ZUŠ Eva Josefíková.

Během dalších dní budete moci v Divadelním sále ZUŠ na Tyršově náměstí nebo na Malé scéně Slováckého divadla zhlédnou šest představení našich žáků a dvě ze ZUŠ Bánovce nad Bebravou. Divadelní týden uzavře představení Tak trochu Cyrano. Ale tím to zdaleka nekončí. V sobotu 26. 10. vypukne v hradišťské Orlovně Divadelní taneční vínek, setkání žáků bývalých i současných, jejich učitelů a přátel za doprovodu kapely Golden Delicious Davida Janíka, který je, jak jinak, také náš bývalý žák.  A ten, kdo ještě nebude mít dost divadelních a společenských zážitků, může přijít v neděli na společný oběd do Orlovny.


Projekt ZUŠ Uherské Hradiště – ŠABLONY II byl spolufinancován Evropskou unií.

Projekt je zaměřen na osobnostně profesní rozvoj pedagogů školy, využití ICT ve výuce, podporu projektové výuky a rozvoj spolupráce mezi ZUŠ a jejími žáky, rodiči a veřejností. Realizace projektu: 1. 8. 2019 – 31. 7. 2021.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz