Koncert absolventů, sólistů a souborů30. dubna 2019

Srdečně Vás zveme na Koncert absolventů, sólistů a souborů, který se uskuteční v úterý 30. dubna v 19 hodin v uherskohradišťské Redutě. Na pódiu se představí žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště pod vedením svých učitelů Jiřího Bajzy, Jany Gajdošové, Jany Grabcové, Jany Hanáčkové, Magdaleny Koišové, Marka Ovčáčíka, Petry Foltýnové a Jany Orechovské.

Redutu rozezní skladby pro klavír, bicí i zpěv. Nebudou chybět Dva orchestrální menuety v podání smyčcového souboru, který byl v loňském celostátním kole soutěže základních uměleckých škol v Olomouci oceněn 1. místem, či Komorní trio Alžběty Blahové, Petra Polácha a Jana Kalluse, které před nedávnem v krajské konkurenci v soutěži ZUŠ v komorní hře s převahou dechových nástrojů obdrželo 1. místo s postupem do celostátního kola v Liberci.

Zazní skladby Zdeňka Fibicha, Bedřicha Smetany, Bohuslava Martinů či Touha od Vítězslava Nováka, z české muzikálové tvorby se mohou diváci zaposlouchat do draculovského tématu od Karla Svobody. Zahraniční tvorbu bude zastupovat hudba Wolfganga Amadea Mozarta, Roberta Schumanna nebo Intermezzo & Seguidilla z opery Carmen. Zajímavostí v programu bude i písnička Beethoven's 5 Secrets – OneRepublic od The Piano Guys v provedení na bicí.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz