KRAJSKÉ KOLO WOLKROVA PROSTĚJOVA

29. a 30. března se v prostorách ZUŠ Uherské Hradiště sešli učitelé a studenti středních škol z celého Zlínského kraje u příležitosti krajského kola 62. ročníku WP.

Pátek patřil seminářům, vedeným lektory, bývalými laureáty Wolkrova Prostějova. Těchto seminářů se účastnilo přes padesát středoškolských učitelů i studentů. Společně se zabývali otázkami interpretace poezie i prózy, teoreticky i prakticky.
V sobotu dopoledne se konala postupová přehlídka sólových recitátorů ve věku od 15 do 20 let. Bonusem celého setkání byla tři představení, jedno z nich v podání lektorek Jany Machalíkové a Gabriely Zelené-Sittové, které na violoncello doprovázel bývalý žák naší školy Václav Adamec.


V celostátním kole budou ZUŠ Uherské Hradiště reprezentovat v I. kategorii Natálie Janíková (vyuč.: Olga Strašáková) a Barbora Rokytová (vyuč.: Stanislav Nemrava), ve II. kategorii Eliška Martincová (členka souboru Dohráli jsme). Doporučení k postupu získala Sára Pospíšilová (vyuč.: Hana Nemravová). K postupu byl doporučen i soubor Dohráli jsme s představením Tak trochu Sen noci svatojánské (vyuč.: Hana Nemravová).
Zlomte vaz!

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2024 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz