Osmičky galaxie,v Uherském Hradišti

Pod záštitou radního Zlínského kraje Mgr. Petra Gazdíka uvede Základní umělecká škola Uherské Hradiště ve spolupráci s Pedagogickým kabinetem jazyka českého ZK poeticko-hudební kompozici z díla nejpřekládanějšího slovenského autora současnosti Jozefa Leikerta pod názvem Osmičky galaxie.

Jeho verše v minulosti veřejně prezentoval Josef Somr se slovenským hercem a recitátorem Jozefem Šimonovičem. Za osobní účasti autora v Uherském Hradišti s Jozefem Šimonovičem vystoupí Jan Kačer a herec Slováckého divadla Vladimír Doskočil. Dámskou recitační společnost jim vytvoří Barbora Dojčár Majíčková a Olga Strašáková, zhudebněné básníkovy texty hraje komorní sdružení učitelů ZUŠ Uh. Hradiště a hostů, tančí žákyně tanečního oboru v choreografii Jarmily Krystoňové. Akce s hudbou, scénářem a v režii Stanislava Nemravy se koná pro veřejnost v neděli 6. 10. v 17:00 v uherskohradišťské Redutě a v pondělí 7. října v 10:00 v koncertním sále ZUŠ Uh. Hradiště.

Pondělní představení je určeno především pedagogům a žákům základních, středních a základních uměleckých škol Zlínského kraje, kteří se věnují recitaci. Akce pro školy je zdarma, vzhledem ke kapacitě sálu svoji účast prosím potvrďte na adrese: marika.blazkova@zusuh.cz nebo telefonem 572551489 / 731668041 do úterý 1. října.


Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz