Pedagogický tým Zuškypřivítá nové tváře!

Od dubna se budete moci na ZUŠ Uherské Hradiště potkávat se sympatickými novými učiteli. Zde vám přinášíme jejich medailonky.

František Sliž

Je absolventem ZUŠ Uherské Hradiště v oboru sólový zpěv u paní učitelky Ivany Zámečníkové, MBA.

Aktuálně dokončuje 6. ročník na konzervatoři v Brně pod vedením pana profesora Mgr. Petra Julíčka, hlasový obor sólový zpěv (tenor).

Letos úspěšně složil přijímací zkoušky na Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, obor operní zpěv.

Při studiu na konzervatoři již spolupracoval s Komorní operou JAMU a také s Operou na cestách Národního divadla Brno.

Spolupracuje s chrámovým sborem Svatopluk jako sólista.

Anna Pospíchalová

Anna Pospíchalová je absolventkou Janáčkovy akademie múzických umění v oboru muzikálové herectví. Je také dlouholetou členkou Slováckého divadla, kde vytvořila nezapomenutelné role jak činoherního, tak muzikálového repertoáru. Je pedagožkou zpěvu i herectví. Jako herečka natáčí filmy (např. režisér V. Kadrnka) i seriály (Rozsudek).

Jako pedagožka zpěvu spolupracuje s přední operní sopranistkou Pavlou Vykopalovou.