Pojďte si hrát (ven)!Nadace Via vyhlašuje Dobro-družné mikrogranty

Prostřednictvím malých grantů do výše 2 000 Kč mohou žáci druhého stupně základních škol a studenti středního stupně vzdělávání realizovat venku se odehrávající projekty dle vlastního výběru, a potěšit tak své kamarády, vrstevníky nebo sousedy

Krásný den z Nadace Via,

víte ve svém okolí o dětech, které nebaví sedět pořád u počítače? Chybí jim kamarádi? Láká je možnost udělat něco hezkého pro sebe i pro druhé? Řekněte jim o Dobro-družných mikrograntech! Výzvou reagujeme na aktuální situaci, kdy děti a mladí lidé tráví dny před obrazovkou izolovaní od svých vrstevníků. To se může podepsat na jejich zdraví i duševní pohodě. Proto chceme děti a mládež podpořit k venkovním aktivitám a zároveň je povzbudit k péči o druhé a zájmu o místo, kde žijí.

Prostřednictvím malých grantů do výše 2 000 Kč mohou žáci druhého stupně základních škol a studenti středního stupně vzdělávání realizovat venku se odehrávající projekty dle vlastního výběru, a potěšit tak své kamarády, vrstevníky nebo sousedy. O podporu je možné žádat od dubna do listopadu letošního roku.
Mám zájem o Dobro-družné mikrogranty

Rádi byste se přihlásili, ale nenapadá vás, jaké venkovní aktivity byste mohli realizovat? Inspirujte se na našich stránkách!

TIP pro Dobro-druhy: V řadě obcí ubývá přirozených míst k hnízdění ptáků. Můžete si proto vytipovat vhodná místa, kam umístit ptačí budky nebo krmítka. Můžete se poradit i v záchranné stanici, která u vás sídlí. Z grantu objednáte materiál na stavbu budek, možná sáhnete po předpřipravené „stavebnici“. Pokud je to možné, zeptejte se kamarádů, jestli se nechtějí přidat.

Na Vaše přihlášky se těší,
Klára a Vendy z programu Dobro-druzi

P. S. Staňte se fanoušky facebookové stránky Dobro-druzi a šiřte informaci o výzvě mezi Vaše přátelé a známé. Děkujeme :-) 

Máte nějaké otázky? Rádi vám poradíme. Pište na dobrodruzi@nadacevia.cz 

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz