Představujeme nové tváře:Štěpánka Gablasová a David Macháček

Náš učitelský tým se od nového školního roku rozroste! Na této stránce vám představíme nové kolegy na Základní umělecké škole, kteří svým uměním obohatí hudební a literárně-dramatický obor.

Štěpánka Gablasová

Absolvovala Pražskou konzervatoř – obor hra na klavír u prof. Františka Maxiána. Již za studia se začala soustavně věnovat korepeticím hudebního oboru a od té doby spolupracovala s řadou předních umělců. Zároveň se pravidelně účastnila jako korepetitorka soutěží doma i v zahraničí. Postupně korepetitorskou činnost rozšířila na taneční obor a působila ve folklorním souboru Rosénka, kde později vedla část tanečního souboru. Vystudovala obor Hudební věda na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Na ZUŠ v Uherském Hradišti působí od roku 2021.

David Macháček  

Před nástupem na brněnskou konzervatoř, kterou absolvoval v oboru herectví, navštěvoval David literárně-dramatický i pěvecký obor na ZUŠ Chrudimi. Jako host působil v Mahenově divadle, Městském divadle Brno, v Divadle na Orlí nebo v Moravském divadle Olomouc. V roce 2013 nastoupil do angažmá ve Slováckém divadle, kde působil do roku 2021. Založil si své vlastní kočovné divadlo DONDI. ve kterém je hlavně režisérem, a vydal se na pedagogickou dráhu. Ve volném čase se věnuje především zpěvu a přípravě žáků na konzervatoře či soutěže. 

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz