Přivítejte jaro Velikonočním koncertem

Již ve středu 31. března v 19 hodin se můžete těšit na další z koncertů spolku Umíme Hrát.

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Již ve středu 31. března v 19 hodin se můžete těšit na další z koncertů spolku Umíme Hrát. Velikonoční koncert se bude odehrávat ve slavnostním prostředí refektáře františkánského kláštera v Uherském Hradišti.

Refektář rozezní housle Jiřího Pospíchala, violoncello Karolíny Zívalíkové a za cimbál usedne Petr Gablas. Duchovním slovem bude koncert provázet P. Antonín Klaret Dabrowski.

Koncert budete moci zhlédnout živě ve vysílání televize TVS a také online na jejím Youtube kanálu. Zde je odkaz na plánovaný live stream velikonočního koncertu: https://youtu.be/FcGmQDIlUtk 

Online koncert je zdarma, ale příznivci umění si mohou zakoupit symbolické vstupné za 100,- Kč (http://www.mkuh.cz/klient-523/kino-157/stranka-4726/film-438725) na webu Městských kin Uherské Hradiště – celý výtěžek bude věnován ve prospěch Azylového domu pro ženy a matky s dětmi Petrklíč UH.

Současná doba může vést k jistému napětí ve společnosti, a proto si tento koncert klade za cíl přinést pokoj mezi své posluchače. Charitativní podtext a duchovní zastavení má vést k dobrým mezilidským vztahům, k čemuž by chtěl tento velikonoční koncert přispět.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz