PRO ŠKOLY

Informace pro školy.

Komorná a Kašpárek dělaj v zámku pořádek

Divadelní představení vhodné pro MŠ a I. stupeň ZŠ. 

S pohádkou Komorná a Kašpárek dělaj v zámku pořádek, mohou naši učitelé a zároveň profesionální herci, Anička Pospíchalová a David Macháček, přijet až k vám do mateřské školy, případně na první stupeň základní školy. Je to autorská pohádka plná humoru, písníček a interakcí s dětmi od 3 do 8 let. “Byl královský ples a na něm spousta urozených princů a nápadníků princezny Babety. Najde komorná Žofka, spolu s pomateným kašpárkem, vhodného následníka trůnu a ženicha pro princeznu? Snad když se podaří přesvědčit pana krále, že být urozený a vznešený není nejdůležitější. Co jsou však důležité vlastnosti dobrého člověka, musí poradit a vymyslet samotné děti.”
Délka pohádky je 35 min.  Rezervace: betka.stulirova@zusuh.cz, 731 668 041


Rocková Zuška

Srdečně vás zveme na koncert Rocková Zuška , který se bude konat, stejně jako minulý rok, v klubu Mír v Uherském Hradišti. Termín letošního koncertu je 23.2.2023.

Tato událost bude rozdělena do čtyř částí, kde se postupně vystřídají jak jednotlivci, tak i různá seskupení a kapely. Minulý rok měl koncert velký ohlas, jak u publika, tak i u samotných žáků. Moc se jim líbilo zahrát si na takovém místě, jako je právě Mír. Stát na pódiu, kde se vystřídalo obrovské množství populárních kapel. Proto je letos o to, vystoupit zde, opět velký zájem.

Můžete se těšit na  velmi pestrý program. Zazní skladby od takových kapel jako jsou Foo Fighters, Metallica, Red Hot Chili Peppers, Radiohead a spousty dalších.

Moc nás těší, že máme příležitost ukázat vám Zušku opět z jiného úhlu. Bude to opravdu jízda. 

Děti do 15 let mají vstup zdarma. 


Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz