Setkání kytary s flétnou

Srdečně zveme na koncert Hany Hány a Víta Dvořáčka

Duo Vít Dvořáček a Hana Hána

Zveme vás na koncert flétnistky Hany Hány s kytaristou Vítem Dvořáčkem, který se bude konat ve středu 18.10. od 17:00,  v sále ZUŠ Uh. Hradiště, na Mariánském náměstí 125.

Těšit se můžete na krásnou, vážnou i hravou hudbu 20. století od autorů Jana Nováka, Maxima Diega Pujola a Gabriela Faurého v podání dvou mladých a energických interpretů.

Přijďte se nechat unést vlnou hudby!


MgA. Vít Dvořáček, DiS.

Vystudoval brněnskou konzervatoř i pražskou Hamu. Jako pedagog působil na ZUŠ Jaroslava Ježka, konzervatoři Jana Deyla a nyní vyučuje na ZUŠ Fr. Jílka v Brně. Kromě několika kytarových soutěží má za sebou bohatou nahrávací praxi s desítkami hudebních uskupení po celé České republice.

Klasický kytarista pohybující se na poli několika hudebních žánrů. Na svých koncertech se snaží prezentovat kytaru v její nejživější podobě - plnou citu, vášní a příběhů. Kromě sólové hry ho můžete vidět i ve spojení s dalšími nástroji jako kytara, flétna nebo také jako člena brněnské skupiny D.N.A. Brno a Vína.


MgA. Hana Hána, DiS.

Hana Hána je flétnistka, vokalistka a performerka. Vystudovala flétnu na Konzervatoři Brno, magisterské studium absolvovala na JAMU. Během studia byla přijata do orchestrální Akademie Filharmonie Brno, akademie pražského orchestru FOK a stala se členkou orchestru Národního divadla v Brně.

Pedagogicky působí na brněnské konzervatoři. Jako sólistka vystoupila s Moravskou filharmonií Olomouc, Štátnym komorným orchesterom Žilina, Moravským komorním orchestrem, Police Symphony Orchestra, Českým filharmonickým sborem Brno a s dalšími. Absolvovala několik významných flétnových a improvizačních kurzů. Nyní se věnuje lektorování hudebních workshopů s improvizační tématikou s různým hudebním zaměřením a dále také muzikoterapii.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2024 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz