Úspěchy žákyň tanečního oboru

Žákyně tanečního oboru se zúčastnily ve čtvrtek 28.4. krajské taneční přehlídky v Zašové. Přivezly si spoustu zážitků a také několik pásem.

Bronzové pásmo a ocenění za technickou připravenost obdržela choreografie Osud (V. Kaštánková). Stříbrné pásmo a ocenění za tanečnost dostala choreografie Sami spolu (J.Krystoňová), stříbrné pásmo a cenu za pohybovou připravenost dětí dostala choreografie Na našem dvorku (M.Jurásková)a konečně Zlaté pásmo vytancovala Eliška Mikušová za Variaci Raymondy s oceněním za interpretaci klasické taneční techniky (J. Krystoňová).

Nejmladší žákyně z Kunovské pobočky, si vytančily stříbrné pásmo s choreografií Květohraní (Jana Trubačíková) a přivezly si ocenění za taneční lehkost.

Starší žákyně představily choreografii Daleko a přece blízko (Jana Trubačíková), kterou porota ocenila Zlatým pásmem a ještě k tomu získaly ocenění za tanečnost a souznění ve skupině.

Choreografie. Duchny listí (Jana Trubačíková), která bude již naši školu reprezentovat na Celostátní přehlídce scénického tance v Kutné hoře zaujala porotu natolik, že ji ocenily Zlatým pásmem, 1. návrhem na postup a ještě získala oceněním za výtvarné cítění, kompozici a interpretaci.

No a to nejcennější ocenění si odnesly naše žákyně s choreografií ,,Cesty" (Jana Trubačíková). Tato choreografie byla oceněna Zlatým pásmem s přímým postupem na celostátní přehlídku tanečního oboru ČR v Karlových Varech a k tomu všemu ještě získala zvláštním oceněním za čistotu sdělení, choreografii a interpretaci.

Moc gratujeme!!!

Úžasné.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz