Vernisáž výstavy Stanislava Nemravy"Objekty a nová okna" (v pátek 6. 9. 2019)

V pátek 6. září navštíví Základní uměleckou školu Uherské Hradiště velvyslanec Španělského království J. E. Ángel Lossada Torres-Quevedo. Za jeho účasti budou slavnostně otevřeny výstavní prostory ve škole s názvem Galerie 125. První výstavu s názvem „Objekty a nová okna“ zde bude mít bývalý ředitel školy Stanislav Nemrava, o jehož výtvarnou práci projevil v minulosti pan velvyslanec zájem a která se stala prvním impulsem jeho návštěvy Uh. Hradiště.

Srdečně Vás zveme na vernisáž, na níž zazní zhudebněné texty slovenského básníka Jozefa Leikerta a skladba Andaluská romance od Pabla de Sarasate v podání Jiřího Pospíchala za klavírního doprovodu Magdaleny Koišové. Termín této návštěvy byl naplánován také s ohledem na probíhající Slavnosti vína, kromě návštěvy ZUŠ má velvyslanec v plánu pobesedovat se studenty a pedagogy místního gymnázia, připraveno je také jeho přijetí starostou města na radnici. 


Máte-li zájem o prohlídku výstavy, kontaktujte prosím autora výstavy Mgr. Stanislava Nemravu: tel. 603 573 495, e-mail: stanislav.nemrava@zusuh.cz.  

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2024 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz