Vernisáž výstavy Začínámea představení Hudebních laviček

Srdečně vás zveme na vernisáž výstavy „Začínáme – pozvání na akce ZUŠ pořádané u příležitosti 80. výročí“, které proběhne ve čtvrtek 12. září v 17:30 před budovou školy na Mariánském náměstí. Veřejnosti také poprvé představíme projekt Hudební lavičky, který se nám podařilo realizovat ve spolupráci s městem Uherské Hradiště.

Výstava kromě jednotlivých oborů, historie a současnosti seznámí diváky se slavnými i méně známými absolventy včetně studentů a učitelů, kteří se po studiu do své domovské školy vrátili jako její pedagogové.

Škola přes prázdniny oslovila své někdejší studenty s prosbou o poslání svého současného profesního selfie, výsledkem je kolekce rozesmátých fotek, na kterých vedle sebe najdete lékaře, hasiče, kapitána hausbótu i profesionálního hudebníka, herce či scénografku.


Návštěvníci vernisáže budou také mezi prvními obyvateli, kteří budou moci usednout na „Hudební lavičky“.

V centru Uh. Hradiště bude k výročí založení Základní umělecké školy na městských lavičkách instalováno pět originálních hudebních přístrojů s nahrávkami žáků, které budou připraveny po stisku tlačítka představit veřejnosti vždy po dvou skladbách z repertoáru ZUŠky.

Projekt vznikl za podpory města Uherské Hradiště.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz