Vysílání koncertuk 80. výročí ZUŠ

Koncert k 80. výročí Základní umělecké školy Uh. Hradiště na našem školním Youtube kanálu, a o víkendu na obrazovkách televize TVS

Youtube kanál ZUŠ:

klasika (znělka, Pavlica, Schubert) – Slovácká filharmonie

Youtube kanál ZUŠ: ​​

cimbálové muziky ZUŠ UH

TVS bude koncert vysílat:

sobota a neděle 2. a 3. května

v 18:00 klasika (znělka, Pavlica, Schubert) – Slovácká filharmonie

v 19:00 cimbálové muziky ZUŠ UH

Záznam ze Slavnostního koncertu k 80. výročí založení Základní umělecké školy v Uherském Hradišti, který návštěvníci Klubu kultury odměnili v listopadu 2019 dvěma ovacemi vestoje, zařadila tento týden do svého programu regionální televize TVS. Tento koncert bude vysílán nejprve v TVS a poté i na školním Youtube kanálu uherskohradišťské ZUŠky. 

V celovečerním programu předvede své umění 60 členů Slovácké filharmonie a stejný počet hudebníků z cimbálových muzik ZUŠky napříč její dlouholetou historií.

Ve Slovácké filharmonii, znovuobnovené po 40 letech speciálně pro tento večer, se u notových pultů sešli hudebníci z filharmonií, cimbálových muzik, učitelé, žáci i jejich rodiče pod dirigentskou taktovkou ředitele Jiřího Pospíchala. V podání filharmonie zazní Suita z moravských tanců Jiřího Pavlici a Schubertova Nedokončená symfonie h moll. Ve druhé části koncertu se diváci prostřednictvím televizních obrazovek mohou zaposlouchat do umění šesti cimbálových muzik, které předvedou písně zbojnické, hudecké, kopanické a nebude chybět ani živelný moravský verbuňk!  

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2024 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz