Zprávy ze Starého Města

Letos stejně jako každý rok se žákyně tanečního oboru ZUŠ Uherské Hradiště pobočky Staré Město ze třídy Jarmily Krystoňové zúčastnily několika baletních soutěží. 15. ročníku celostátní soutěže v klasickém tanci Pardubická arabeska – 13. dubna, 5. ročníku Mezinárodní baletní soutěže pro děti a mládež Na špičkách v Brně ve dnech 27. a 28. května a Grand Prix Dance Olomouc o víkendu 11. a 12. května.

V Brně se na předních místech umístil duet Španělský tanec (Emílie Pospíchalová a Marie Hofmanová) a na třetím místě trio Ruský tanec (Eliška Mikušová, Ema Hlavsová a Justina Jurásková).

Stejná místa obsadil duet i trio také v Olomouci. Tam se zadařilo i triu Paquita (Tereza Štanglová, Natálie Zemková a Karolína Vojáčková). Dominika Marková získala krásné 4. místo za variaci Odalisky, stejně tak Eliška Mikušová v mladší kategorii za variaci Plameny Paříže.

Letos poprvé soutěžily i žákyně ze 4. a 5. ročníku. Choreografie Jiřínkova polka získala v Olomouci 7. místo a choreogarafie Přítelkyně Giselle skončily na 8. místě. Sborová choreografie Indický tanec (6. ročník) si lépe vedla v Brně, kde skončila na 5. místě z 16 zúčastněných choreografií…

Blahopřejeme!!!!

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz