ZUŠ OPEN 2018

Hudba, tanec, divadlo i výstavy. Pestrý jak paleta umělce je program celostátního happeningu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru. Letos se do něj zapojilo na 400 škol a Základní umělecká škola Uherské Hradiště u toho nebude chybět! II. ročník projektu Nadačního fondu Magdaleny Kožené zavítá do Uherského Hradiště ve čtvrtek 24. května.

Výtvarný obor

9:00–17:00 Galerie Slováckého muzea

Výtvarný obor se do ZUŠ Open zapojí formou komentované prohlídky výstavy v Galerii Slováckého muzea pod názvem Tyjátr je, když…

Výstavou budou po celý den průvodci žáci a učitelé uherskohradišťské ZUŠky. Návštěvníci se dozvědí zajímavosti, ale i techniky vystavených výtvarných děl.

Literárně-dramatický obor

17:30–19:00 Divadelní sál ZUŠ Uherské Hradiště, Tyršovo náměstí 363

Literárně dramatický obor se do programu zapojí formou zážitkového semináře, kterým vás budou provázet učitelky Hana Nemravová, Olga Strašáková a Radmila Mrázová.

Název zážitkového semináře je KDO? JAK? KDE? – Účastníci se jeho prostřednictvím seznámí s tím, jak probíhá výuka v LDO, osobně se poznají s vyučujícími a jejich způsobem práce a hlavně si užijí spoustu zábavy, kterou si zatím dopřávaly pouze jejich děti.

Seminář je nahlédnutím do výuky literárně-dramatického oboru. Je určen rodičům dětí, které LDO navštěvují nebo hodlají navštěvovat, a příznivcům divadla vůbec.

Hudební obor

19:00 Velký sál Reduty

Hudební obor se do ZUŠ Open zapojí koncertem, na němž vystoupí dechový soubor ZUŠ pod vedením Antonína Koníčka.

Dechový soubor má dvě oddělení, každé oddělení vystoupí se svým programem, dále se v několika písních představí oba soubory společně a na závěr vystoupí dohromady oba soubory i s rodiči, kteří jsou většinou naši bývalí žáci a dodnes aktivní muzikanti v různých dechových souborech.

Taneční obor

13:00–17:00 Zrcadlový sál ZUŠ Uherské Hradiště, Tyršovo náměstí 363

Přijďte nahlédnout do života malých velkých baletek a tanečnic. Taneční obor si pro vás připravil Den otevřených dveří.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz