Zuška do ouškaaneb Zuška v papučích stále na očích III

Nejen výuka dětí, ale i kultura se v době trvajícího nouzového stavu přesouvá online. Tímto moderním trendem jde i uherskohradišťská Základní umělecká škola. Příznivci umění se mohou těšit na její třetí koncert, který bude tento čtvrtek 2. dubna v 18 hodin vysílán na školním Youtube kanálu.

Internetové vysílání s podtitulem „koncert z obýváku“ odstartovala Základní umělecká škola Uherské Hradiště 18. března, od té doby se snaží potěšit diváky každý týden jedním koncertem. Žáci ZUŠky tak dávají nahlédnout nejen do svého hudebního umění, ale i do svých dětských pokojíčků, obývacích pokojů a domácího prostředí, v němž se natočí na mobil či tablet. Pro inspiraci se mohou diváci zaposlouchat i do slov a textů žáků literárně dramatického oboru nebo si prohlédnout obrázky dětí studujících výtvarný obor, které stejně jako hudebníci nyní tvoří doma a na dálku. 

„Na našem třetím koncertu se můžete těšit na klavír, cimbál, housle i zpěv, ale nebude chybět ani sólista na trubku či dětský přednes,“ upřesňuje k programu ředitel školy Jiří Pospíchal

Online koncert bude spuštěn prostřednictvím webových stránek www.zusuh.cz a Facebooku www.facebook.com/ZUSkaUH/ na Youtube kanálu uherskohradišťské Zušky. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou pokračovat reprízy v pátek 3. dubna v 10:00 a také v 18:00.

Vysílání bude stejně jako u prvního koncertu propojeno s Televizí TVS, které tímto děkujeme za spolupráci. Na televizních obrazovkách budete moci pořad zhlédnout ve středu, čtvrtek a pátek v čase 18:16. V každý den diváci uvidí jinou část koncertu, takže program bude vždy jiný a originální.

Předešlé díly:

Druhý díl

První díl​​

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2021 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz