Zuškové vzpomínáníaneb výzva všem absolventům pobočky Kunovice

Vážení a milí bývalí žáci pobočky Základní umělecké školy Uherské Hradiště v Kunovicích. Vzpomínáte si ještě, jak jsme kdysi před čtvrt stoletím začínali? A to tenkrát v nově otevřené škole U Pálenice a také v prostorách po bývalých jeslích v budově Mateřské školy v Kunovicích?

Vzpomínáte na naše vystoupení a první koncerty v prostorných chodbách školy či v sále na Pálenici? A co teprve výstavy výtvarného oboru, které zaplnily veškeré výstavní plochy ve škole? Čas uplynul jako spousta vody v Olšavě (a že jí občas bylo skutečně hodně) a my jsme jej posbírali do svého věku. Už nejste malé děti, malí žáčci dychtiví po uměleckém vzdělání, mnozí z Vás už posílají do naší ZUŠky své děti… tak už to v našem životě chodí. Žijeme přítomností, ale někdy je dobré i trošku zavzpomínat. Vyzývám Vás proto, a zároveň zvu na společné setkání v sobotu 30. března do Kunovic, kde se v průběhu odpoledne v prostorách Panského dvora, ve všech jeho sálech, uskuteční vzpomínková vystoupení některých z Vás, kteří se stále ještě umění věnujete a rádi se s ostatními o ně podělíte.
Také v Komunitním centru – v městské knihovně společně zahájíme výstavu výtvarných prací bývalých absolventů a večer pak budeme mít možnost se společně pobavit, a to i prostřednictvím kapely Golden Delicious s Davidem Janíkem nebo při cimbálové muzice Lintava s primášem Ondrou Simanem. Přijměte, prosím, toto pozvání a ozvěte se mi na email: olga@strasak.com nebo na čísle 605 202 483, zda můžeme počítat s Vaší účastí, a pokud byste byli ochotni i sami vystoupit, byli bychom moc rádi.
Na setkání po letech se za všechny učitele pobočky těší Olga Strašáková.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz