LIDUŠKA 03–2020

Školní časopis Základní umělecké školy Uherské Hradiště č. 3–2020

Toto číslo přináší spoustu zajímavostí o akcích a projektech Základní umělecké školy Uherské Hradiště a také pokračování společenské hry Liduško, hraj!, kterou si oblíbilo nejedno dítě a nejeden učitel.

Nenechte si ujít třetí číslo Lidušky. Jak je důležité umět si přihrát – ať už v hudbě, nebo v hokeji – se dočtete v rozhovoru Jiřího Pospíchala s Jaroslavem Balaštíkem. Na dalších stránkách vám představíme starosty obcí, ve kterých fungují jednotlivé pobočky školy, a dozvíte se od nich, jak je rozmanitá činnost zušek přínosná pro kulturní život na Slovácku. Chybět nebude ani ohlédnutí za klavírními kurzy v Mikulově, Prague guitar forum a pozvánka na Den digivzdělávání. Ve výtvarce nakouknete pod pokličku filmu i fotografické soutěže Selénita a potěší vás portréty Jaroslava Uhlíře, které vznikly pro pořad Hudební perličky Pavla Šporcla. Tanečník Petr Hastík zavzpomíná v rozhovoru s Laďkou Košíkovou na počátky své profesionální dráhy v Hradišťánku. A ačkoliv byly skoro všechny soutěže kvůli koronaviru zrušeny, stihl proběhnout Wolkrův Prostějov, z něhož přivezl několik úspěchů náš literárně-dramatický obor. Dramaťák se od letošního školního roku také účastní stipendijního programu MenArt.

A toto číslo školního časopisu přináší pokračování hry ze života školy, ve které nikdo neprohrává! Takže, nechte se vtáhnout do hry a příjemné počtení!

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz