Zuška do ouškaaneb Zuška v papučích stále na očích IV

Nenechte si ujít čtvrtý online koncert Základní umělecké školy Uh. Hradiště. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou pokračovat reprízy v pátek 17. dubna v 10:00 a také v 18:00.

Žáci ZUŠky dají opět nahlédnout nejen do svého hudebního umění, ale i do svých dětských pokojíčků, obývacích pokojů a do domácího prostředí, v němž se natočí na mobil či tablet. Děti nechají rozeznít klavír, zobcovou i příčnou flétnu, housle či keyboard. Pro inspiraci se mohou diváci zaposlouchat i do slov a textů žáků literárně dramatického oboru nebo si prohlédnout obrázky dětí studujících výtvarný obor, které stejně jako hudebníci nyní tvoří doma a na dálku.

Online koncert bude spuštěn prostřednictvím našich webových stránek a Facebooku na Youtube kanálu školy. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou pokračovat reprízy v pátek 17. dubna v 10:00 a také v 18:00.

Vysílání bude stejně jako u prvního koncertu propojeno s Televizí TVS, které tímto děkujeme za spolupráci. Na televizních obrazovkách budete moci pořad zhlédnout ve středu v 18:45 nebo ve čtvrtek a pátek v čase 18:15. Každý den diváci uvidí jinou část koncertu, takže program bude pokaždé jiný a originální.

Těšíme se na Vás!

Předešlé díly:

Třetí díl

Druhý díl

První díl​​

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz