Divadelní události

ZUŠ Uherské Hradiště doporučuje: Strom ve větru

publikováno: 17.6.2019

Nenechte si v úterý 18. 6. v 19 hodin v kině Hvězda ujít absolventský film studentů 4. ročníku střední školy filmové ve Zlíně, jehož uvedení proběhne za účasti delegace tvůrců a herců. Setkejte se s režisérem Radkem Ševčíkem, herečkou Annou Pospíchalovou (Slovácké divadlo) a dětskou herečkou Julií Krystoňovou, která na ZUŠ Uherské Hradiště studuje sólový zpěv, hru na klavír a taneční obor.

ZUŠ Open (air)

publikováno: 10.6.2019

Inspirativní a spontánní atmosféra vládla III. ročníku uměleckého happeningu s názvem ZUŠ Open, který pod heslem „Putování za uměním Uherským Hradištěm“ vyslal do ulic, náměstí a parků v pátek 31. května mnoho desítek mladých výtvarníků, hudebníků, tanečnic i divadelníků. Na řadě míst města tak mohli kolemjdoucí přímo v přírodních exteriérech i na veřejných prostranstvích obdivovat nádherný a bohatý svět umění, který není uzavřený jen do ateliérů učeben uměleckých škol, galerií, koncertních síní a jevištních prostor, ale kterým město ožívá a žije. Záštitu akci udělil starosta města Uherské Hradiště Ing. Stanislav Blaha.

Koncert učitelů 17. dubna 2019

publikováno: 9.6.2019

Tradční koncert učitelů

Jarní shakespearovské slavnosti v Uherském Hradišti

publikováno: 30.5.2019

Koncem prvního červnového týdne se stane nádvoří Galerie Slováckého muzea dějištěm Jarních shakespearovských slavností.

Výtvarka, tanec a divadlo pro prváky

publikováno: 27.5.2019

Také v letošním roce uspořádaly nehudební obory ZUŠ Uh. Hradiště pro žáky prvních tříd ze základních škol „UMĚLECKÉ DOPOLEDNE“. Zúčastnili se ho prvňáčci ze základních škol Za Alejí a UNESCO.