Stalo se...

Historie akcí a událostí dávných i nedávných.

Na Tři krále o krok dále

publikováno: 7.1.2019

Nejen tři králové a mouřenín ve starodávném šatu, ale také kráčející velbloud překvapili v pátek 4. ledna učitele a žáky Základní umělecké školy.

Vážení rodiče a přátelé naší školy,

publikováno: 21.12.2018

dovolte, abych vám popřál krásné svátky vánoční v kruhu vašich rodin. Radost z uměleckého působení vašich dětí ať prozáří tyto sváteční dny. A do nového roku vám přeji zdraví a pevné mezilidské vztahy.

Vánoční koncert ve Starém Městě

publikováno: 21.12.2018

Tradiční vánoční koncert staroměstské pobočky Základní umělecké školy Uherské Hradiště proběhl 19. prosince ve Společensko kulturním centru ve Starém Městě. Krásný celovečerní program uvedli hosté večera – místostarosta Martin Zábranský spolu s ředitelem ZUŠ Jiřím Pospíchalem, kteří divákům popřáli klidné a pohodové vánoční svátky.

Vánoční vystoupení pro osoby s handicapem

publikováno: 21.12.2018

Domov pro osoby se zdravotním postižením ve Starém Městě přivítal 18. prosince mladé hudebníky ze Základní umělecké školy Uherské Hradiště, pro jehož obyvatele si žáci a učitelé připravili předvánoční vystoupení.

Besídka žáků ze třídy Jany Grabcové

publikováno: 21.12.2018

V úterý 18. prosince se v Koncertním sále ZUŠ Uherské Hradiště uskutečnila vánoční besídka žáků ze třídy paní učitelky Jany Grabcové.

Vánoční koncert pobočky Velehrad

publikováno: 20.12.2018

Překrásné prostory Zimního sálu Stojanova gymnázia na Velehradě se 17. prosince staly kulisami Vánočního koncertu velehradské pobočky Základní umělecké školy Uherské Hradiště, který svou přítomností podpořil také místostarosta Velehradu Jan Václav Kučera a ředitel ZUŠ UH Jiří Pospíchal.

Když děti zpívají dětem

publikováno: 20.12.2018

Zpříjemnit nemocným dětem pobyt a navodit příjemnou vánoční atmosféru tam, kde po celý den myslíme na bílé pláště a na svoje neduhy, bylo myšlenkou akce Zpívání pro uherskohradišťskou nemocnici. Právě do ní se 11. prosince vypravili koledovat žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště a také poboček Boršice, Tupesy a Osvětimany za hudebního doprovodu svých učitelů.

Vánoční koledování v dětském domově

publikováno: 20.12.2018

Dětský domov v Uherském Hradišti navštívili 12. prosince žáci Základní umělecké školy Uherské Hradiště, aby dětem zpříjemnili čekání na Vánoce a prostřednictvím hudby je naladili na krásu adventu.

Zpívání pro Domov pro seniory

publikováno: 18.12.2018

Domov pro seniory v Uherském Hradišti stojí na počátku řady různých organizací, ve kterých zní letos slova, hudba i zpěv díky mnoha vystoupením, které se učitelé a žáci naší základní umělecké školy rozhodli přenést z koncertních sálů přímo do jejich společných domovů. Jako první se vydali 10. prosince potěšit diváky a přinést ducha Vánoc a adventu do Štěpnic.

Adventní kalendář plný překvapení

publikováno: 14.12.2018

Jako ochutnávání z vánoční kolekce, kde namísto čokolády najdete hudební bonbónky, jsou adventní koncerty na pobočkách základní umělecké školy. Naladit se na tu pravou vánoční notu přišli také návštěvníci podvečera v základní škole, na kterém 10. prosince vystoupily děti z pobočky Tupesy.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2019 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz