MgA. Marek Malůšek, Ph.D.

učitel výtvarného oboru

Studijní zaměření: Multimédia, fotografie, audiovizuální tvorba

Absolvent:

Lidová konzervatoř v Ostravě – obor Výtvarná fotografie 

Institut tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě – obor Tvůrčí fotografie

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci – Pedagogické studium učitelů uměleckých odborných předmětů v základní umělecké a střední odborné škole 

Kontakt​:

marek.malusek@zusuh.cz

Je absolventem doktorského programu Filmové, televizní a fotografické umění a nová média na Institutu tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.

Na ZUŠ Uherské Hradiště působí od roku 2002. Je učitelem Výtvarného oboru, zaměření Fotografie, nová média a audiovizuální tvorba.

V letech 2005–2006 učil na Střední uměleckoprůmyslové škole Uherské Hradiště. V roce 2009 stál u zrodu oboru Užitá fotografie a média na Střední škole uměleckoprůmyslové v Ústí nad Orlicí, kde do roku 2015 také zastával pozici garanta a vedoucího oboru. Do roku 2021 působil jako pedagog Institutu tvůrčí fotografie Filozoficko-přírodovědecké fakulty Slezské univerzity v Opavě.

Je iniciátorem, kurátorem a spoluorganizátorem řady fotografických výstav a soutěží.   Organizuje fotografické dílny a projekty zaměřené především na práci s mládeží.

Vedle pedagogické práce se věnuje také fotografickému řemeslu. Je dlouholetým fotografem Letní filmové školy v Uherském Hradišti, úzce spolupracuje se Slováckým divadlem v Uherském Hradišti, Městským divadlem Zlín, Městskými kiny Uherské Hradiště, Divadlem Tramtárie v Olomouci a řadou dalších organizací.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2023 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz