Zuška do ouškaaneb Zuška v papučích stále na očích V.

Nenechte si ujít další z online koncertů, který bude tento čtvrtek 7. května v 18 hodin vysílán na školním Youtube kanálu.

Na internetové vysílání s podtitulem „koncert z obýváku“ se mohou diváci těšit již popáté. V programu zazní celá řada hudebních skladeb v provedení na klavír, flétny, kytaru, ale třeba také na lesní roh nebo baskřídlovku. Jak vypadají hlasové a artikulační rozcvičky, předvedou žáci literárně-dramatického oboru, v jejichž podání se můžete zaposlouchat také do povídky Po premiéře od Karla Čapka.

Koncert ozvláštní obrázky dětí navštěvujících výtvarný obor.

Online koncert bude spuštěn prostřednictvím webových stránek www.zusuh.cz a Facebooku www.facebook.com/ZUSkaUH/ na Youtube kanálu uherskohradišťské Zušky. Pro ty, kteří by koncert nestihli, budou pokračovat reprízy v pátek 8. května v 10:00 a také v 18:00.

Koncert budete moci stejně jako u předchozích dílů sledovat v Televizi TVS, které tímto děkujeme za spolupráci. Na televizních obrazovkách budete pořad k vidění ve středu, čtvrtek a pátek vždy v čase 18:16. Každý den diváci uvidí jinou část o délce 9 minut, takže program bude pokaždé jiný a jedinečný.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2022 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz