Taneční události

Historie akcí a událostí tanečního oboru

Lekce tance podle Ivy Musilové

publikováno: 14.9.2020

Hned v prvních dnech letošního školního roku naši školu navštívila pedagožka Iva Musilová, která žačky vyučovala soudobé taneční technice.

Mše za Základní uměleckou školu Uherské Hradiště

publikováno: 2.9.2020

Přijměte naše srdečné pozvání na mši slouženou za naši základní uměleckou školu, která proběhne v úterý 8. září 2020 v 18 hodin ve františkánském kostele za účasti žáků, pedagogů a pracovníků ZUŠ Uherské Hradiště.

Zuška slavnostně zahájila nový školní rok

publikováno: 1.9.2020

Tvořivě a pozitivně. Veselou skladbou The Entertainer od Scotta Joplina vkročila ZUŠka do nového školního roku 2020/2021. Tu zahrály početnému publiku v koncertním sále na klavír žačky Hana Píšťková a Aneta Vajdíková ze třídy pedagožky Jany Grabcové. Ředitel školy Jiří Pospíchal představil rodičům také zástupkyně pro hudební obor – Ivanu Zámečníkovou a Lucii Adamcovou, a předsedkyni SRPŠ Andreu Březinovou.

Dárek za vysvědčení

publikováno: 30.6.2020

Máme pro vás dárek za vysvědčení! Prodejna hudebních nástrojů Music City v Uherském Hradišti prodlužuje platnost slevy 10 % pro studenty naší ZUŠ až do konce září 2020! Stačí na prodejně sdělit, že jste našimi studenty.

Vyšlo nové číslo časopisu Liduška a stolní hra "Liduško, HRAJ!"

publikováno: 8.6.2020

Druhé letošní číslo školního časopisu je na světě! Najdete v něm 16 stran zajímavostí ze života školy.

Podpořte Janka ve finále soutěže Best Citron Cover

publikováno: 5.6.2020

Janek Paška z Buchlovic, žák pana učitele Jiřího Bajzy, byl vybrán do finále hudební soutěže BEST CITRON COVER s písničkou Nad hlavou létá rock'n'roll.

Noc kostelů

publikováno: 5.6.2020

ZUŠ Uherské Hradiště se připojuje k pozvání na hradišťskou Noc kostelů, která proběhne v pátek 12. června od 19 hodin ve farním kostele sv. F. Xaverského na Masarykově náměstí. Naše ZUŠ se zapojí do společného bloku se SZUŠ Slovácko. Ze Základní umělecké školy Uh. Hradiště se představí tři varhaníci, dva recitátoři a příčná flétna a těšit se můžete i na trio příčných fléten.

Ke Dni dětí město opět rozezní hudební lavičky Základní umělecké školy

publikováno: 29.5.2020

S originálním dárkem k letošnímu Dni dětí přišla Základní umělecká škola Uherské Hradiště. Ulice a náměstí města opět rozezvučí hudebními lavičkami s nahrávkami svých nadaných žáků, a potěší tak návštěvníky, kteří se budou moci v odpočinkových zónách zaposlouchat do své oblíbené hudby.

Přijďte k talentovkám!

publikováno: 20.5.2020

Společně s námi můžete v ZUŠce tančit a zpívat, kreslit a hrát!

Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích VI.

publikováno: 13.5.2020

Ve čtvrtek 14. května 2020 si nenechte si ujít poslední koncert Zuška do ouška aneb Zuška v papučích stále na očích VI. Čekají na vás Klauni, Karavana i Španělská kytara, ale i pantomima a mimo jiné se dozvíte, jak vypadá den v karanténě v podání žákyně literárně-dramatického oboru.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2021 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz