Výtvarné události

Podpořte Janka ve finále soutěže Best Citron Cover

publikováno: 5.6.2020

Janek Paška z Buchlovic, žák pana učitele Jiřího Bajzy, byl vybrán do finále hudební soutěže BEST CITRON COVER s písničkou Nad hlavou létá rock'n'roll.

Noc kostelů

publikováno: 5.6.2020

ZUŠ Uherské Hradiště se připojuje k pozvání na hradišťskou Noc kostelů, která proběhne v pátek 12. června od 19 hodin ve farním kostele sv. F. Xaverského na Masarykově náměstí. Naše ZUŠ se zapojí do společného bloku se SZUŠ Slovácko. Ze Základní umělecké školy Uh. Hradiště se představí tři varhaníci, dva recitátoři a příčná flétna a těšit se můžete i na trio příčných fléten.

Ke Dni dětí město opět rozezní hudební lavičky Základní umělecké školy

publikováno: 29.5.2020

S originálním dárkem k letošnímu Dni dětí přišla Základní umělecká škola Uherské Hradiště. Ulice a náměstí města opět rozezvučí hudebními lavičkami s nahrávkami svých nadaných žáků, a potěší tak návštěvníky, kteří se budou moci v odpočinkových zónách zaposlouchat do své oblíbené hudby.

Přijďte se podívat na výstavu o Africe

publikováno: 29.5.2020

Přívětivý pohled žirafího oka, složité větvoví pralesa, sloní majestátnost i černé tváře domorodců jsou k vidění na výstavě Afrika. Horký pouštní vítr dolehl přes teplé tóny v obrázcích dětí ze ZUŠky až do Cafe 21, kde si expozici můžete prohlédnout do 6. června 2020. Vystavují žáci výtvarného oboru ZUŠ Uh. Hradiště ze třídy Hany Klinkovské.

Výstava žáků výtvarného oboru ze třídy Hany Klinkovské

publikováno: 27.5.2020

Nenechte si ujít výstavu žáků výtvarného oboru ZUŠ ze třídy Hany Klinkovské. K vidění jsou nápadité kresby a malby žáků, které vás během okamžiku přenesou na černý kontinent. Výstava probíhá v Cafe 21 na Masarykově náměstí v Uh. Hradišti a potrvá do 6. června 2020.