Dárek za vysvědčení

publikováno: 30.6.2020

Máme pro vás dárek za vysvědčení! Prodejna hudebních nástrojů Music City v Uherském Hradišti prodlužuje platnost slevy 10 % pro studenty naší ZUŠ až do konce září 2020! Stačí na prodejně sdělit, že jste našimi studenty.

Fotogalerie z Absolventského koncertu pobočky Kunovice

publikováno: 30.6.2020

V klenbovém sále Panského dvora se uskutečnil 23. června Koncert absolventů kunovické pobočky ZUŠky. Na programu bylo blues i swing, moderní skladby se střídaly s klasickými. V pohodové a vřelé atmosféře absolventského loučení zněla Procházka s hlavou v oblacích od T. Stachak nebo Hon na Popelku K. Svobody a M. Hyblera. A jaké je to být sám s děvčetem v dešti, jsme se dověděli v přednesu literárně dramatického oboru, jehož žáci si pro diváky připravili také povídku Co vyprávěly hvězdy.

Koncert pobočky Polešovice

publikováno: 26.6.2020

17. června rozezněl polešovickou Sokolovnu koncert žáků tamní pobočky ZUŠky. Diváci se mohli potěšit skladbou pro varhany Blíž k Tobě, Bože můj, naladit se na všechny barvy duhy v písni Rainbow od P. Harise nebo se zaposlouchat do zvonivého klarinetu a jeho hudební Romance.

Vernisáž výstavy Absolventi

publikováno: 26.6.2020

Prohlédněte si fotky z vernisáže, která proběhla 22. června za hudebního doprovodu kvartetu v čele s absolventkou ve hře na saxofon Andreou Somrovou.

Fotogalerie z 4. koncertu absolventů

publikováno: 25.6.2020

Svojí živou a dynamickou energií naplnili koncertní sál žáci absolvující studium hudby na 4. koncertu. Ten se na ZUŠce konal 18. června a publikum se mohlo zaposlouchat do sonát, preludií, polonézy nebo si připomenout slavnou Baladu pro Adélku.

Fotogalerie z 3. koncertu absolventů

publikováno: 24.6.2020

Také třetí absolventský koncert měl svoje hvězdy. Uskutečnil se 17. června v koncertním sále ZUŠky a vévodily mu saxofony i elektrické kytary. Diváci si mohli zaposlouchat do Jazz Attitude, Pavlíčkovy Země vzdálené i do slavné skladby Nothing Else Matters od Metallicy. Pohádková byla i Fairy Tale od D. Hellbacha a na svém kouzlu neztratila ani dynamická písnička Under The Bridge, kterou v originále zpívá kapela Red Hot Chilli Peppers.

Fotogalerie z 2. koncertu absolventů

publikováno: 24.6.2020

16. června patřil koncertní sál dětem, které absolvovaly studium na ZUŠce na druhém koncertu. Žáci si pečlivě nastudovali řadu klasických skladeb, zazněla např. Vzpomínka od B. Smetany či Valčík As dur od J. Brahmse. Překrásný hudební dárek a překvapení si pro posluchače připravil Jakub Malina, který pro svoji dlouholetou učitelku Janu Gajdošovou zahrál svou vlastní skladbu na zobcovou flétnu.

Violoncellový seminář

publikováno: 23.6.2020

Dne 19. 6. proběhla na ZUŠ druhá část violoncellového semináře, ve které nás profesor brněnské konzervatoře, pan Václav Horák, seznámil s významnou úlohou zpěvu, říkanek a pohybu při hře na nástroj.

Besídka žáků

publikováno: 23.6.2020

Srdečně Vás zveme na besídku žáků, která se bude konat v pátek 26. června v 16:00 v koncertním sále ZUŠ. Účinkují žáci ze tříd Jany Verbíkové, Lenky Malíkové a Marka Ovčáčíka

Pro rodiče s rodiči

publikováno: 22.6.2020

Nenechte si ujít třídní besídku akordeonů nazvanou Pro rodiče s rodiči, na které vás čeká překvapení. Uskuteční se ve středu 24. 6. 2020 v 17 hodin v koncertním sále ZUŠ na Mariánském náměstí 125. Vystoupí žáci paní učitelky Slivečkové i se svými rodiči.