Mimořádné ocenění poroty v soutěži Tactus.cz 2019

publikováno: 17.6.2019

Mimořádné ocenění poroty v soutěži hmatově ilustrovaných knih pro nevidomé, jejíž 7. ročník probíhá pod heslem „Také nevidomé děti rády čtou“, získaly pedagožky Radmila Doskočilová z výtvarného oboru ZUŠ Uh. Hradiště a Hana Nemravová za obor literárně-dramatický. Cenu obdržely za vedení žáků při tvorbě úspěšného soutěžního díla.

ZUŠ Uherské Hradiště doporučuje: Strom ve větru

publikováno: 17.6.2019

Nenechte si v úterý 18. 6. v 19 hodin v kině Hvězda ujít absolventský film studentů 4. ročníku střední školy filmové ve Zlíně, jehož uvedení proběhne za účasti delegace tvůrců a herců. Setkejte se s režisérem Radkem Ševčíkem, herečkou Annou Pospíchalovou (Slovácké divadlo) a dětskou herečkou Julií Krystoňovou, která na ZUŠ Uherské Hradiště studuje sólový zpěv, hru na klavír a taneční obor.

Kytarový koncert Konzervatoře Kroměříž

publikováno: 17.6.2019

Srdečně vás zveme na Kytarový koncert studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, který se bude konat v pondělí 17. června 2019 v 16:15 v koncertním sále ZUŠ.

Koncert studentů klavírního oddělení Konzervatoře Kroměříž

publikováno: 17.6.2019

ZUŠ Uherské Hradiště vás srdečně zve na Koncert studentů Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž, který se bude konat ve středu 19. června 2019 v 17 hod. v koncertním sále ZUŠ.

Výstava "Modrá"

publikováno: 17.6.2019

Přijměte naše pozvání na dlouhodobou výstavu prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Uherské Hradiště a pobočky Kunovice, která se koná v Botanické a sladkovodní expozici Živá voda na Modré. Své práce vystavují žáci ze třídy Jany Tvrdoňové a Petry Seidlové. Keramické plastiky se stanou součástí stálé venkovní expozice „MODRÁ“.

Výstava prací žáků výtvarného oboru pobočky Kunovice

publikováno: 17.6.2019

Základní umělecká škola Uherské Hradiště pobočka Kunovice Vás zvou na výstavu prací žáků výtvarného oboru ve školním roce 2018/2019, která aktuálně běží v Městské knihovně Kunovice. K vidění je do konce srpna.

Festival vín v Uherském Hradišti

publikováno: 16.6.2019

Jak zajímavě se snoubí víno s muzikou, tancem a literaturou, se mohli přesvědčit návštěvníci Festivalu vín VOC Blatnice, který se konal v sobotu 8. června na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. O představení Vín originální certifikace se postarali zkušení vinaři z Blatnice pod Svatým Antonínkem, o poutavý hudebně-taneční program zase žáci a učitelé ZUŠky.

Festival vín v Uherském Hradišti

publikováno: 14.6.2019

Matyáš Ondrůšek a Filharmonie Bohuslava Martinů

publikováno: 13.6.2019

Na koncertu 7. května v Klubu kultury Uherské Hradiště, který v rámci projektu Malí velcí filharmonici pořádala Základní umělecká škola Uh. Hradiště, vystoupil společný orchestr vybraných žáků veřejných základních uměleckých škol Zlínského kraje, žáků Konzervatoře P. J. Vejvanovského Kroměříž a členů orchestru Filharmonie Bohuslava Martinů Zlín pod taktovkou Jiřího Kadavého. Koncert zahájil Sonátou g moll Matyáš Ondrůšek na trubku. Třináctiletý žák Iva Horkého ze ZUŠ Uh. Hradiště (pobočky Kunovice), který letos na Mezinárodní interpretační soutěži dechových nástrojů Brno 2019 1.–2. června získal 1. cenu ve své kategorii a byl také vyhlášen absolutním vítězem celé soutěže.

Tanec, tanec

publikováno: 10.6.2019

Podívejte se na fotogalerii ze závěrečného koncertu žáků tanečního oboru ZUŠ Uh. Hradiště a pobočky Kunovice, který se uskutečnil v Klubu kultury Uherské Hradiště v úterý 4. června 2019.