Kemp č. 11Příměšťák v ZUŠce!

pondělí 26. 7. – pátek 30. 7.

Příměšťák v ZUŠce! (pobočka Staré Město, Rastislavova 2214)

pondělí 26. 7. – pátek 30. 7.

Pro děti 6-13 let

Garant: Marcela Pánková, Dis., kontakt: marcela.pankova@zusuh.cz

Letní příměstský kemp bude určen zejména dětem od 6-13 let.

Program pro děti je koncipován na část uměleckou a sportovní. Tento Camp povedou zkušené pedagožky ze ZUŠ UH, dětem budou nabídnuty aktivity s hudebními nástroji, jako je klavír, kytara, dechové nástroje a boomhackery. Protože děti budou v budově školy, kde je také výtvarný ateliér a baletní sál, hodláme tyto místnosti plně využívat.

Výtvarné potřeby a pomůcky využijeme v rámci výtvarných dílniček, kde budou děti rozvíjet svou kreativitu při výrobě mís a hrnečků z keramiky, které si odnesou na památku domů. Společně budeme vymýšlet campovou hymnu, děti za doprovodu  boomhackerů secvičí moderní písně i s anglickým textem dle jejich výběru.

Ze sportovních aktivit budeme využívat venkovní prostory k míčovým hrám, bojovkám a tematickým hrám. Ráno začneme protažením s jógou a v průběhu dne budeme realizovat vždy jeden kruháček s prvky boxu, nebo silový tréning přizpůsobený dětem. Proběhne také soutěž týmů ve vaření (výroba domácích pomazánek).

Věříme, že tento tábor prohloubí u dětí jejich sociální cítění, empatii a smysl pro pravé přátelství, důležité vlastnosti, o které díky pandemii byly ochuzeny.

Fakturační adresa:
Mariánské náměstí 125, 686 01 Uherské Hradiště

Doručovací adresa (kancelář školy):
Tyršovo náměstí 363, 686 01 Uherské Hradiště

tel.: 572 551 489​
e-mail: zusuh@zusuh.cz

Kontakt, Mapa stránek

Základní umělecká škola v Uherském Hradišti má čtyři obory:

hudební

výtvarný

taneční

literárně-dramatický

copyright © 2015 - 2024 Základní umělecká škola Uherské Hradiště

web vyrobil icard.cz